האקנה יכול להופיע בצורות שונות: קומדונים, פפולות או פפולות ופוסטולות, כלומר פצעים בדרגות חומרה שונות. אקנה המטופל בקפדנות, בזהירות וביסודיות ע"פ שיטת NG – יכול לחלוף כמעט ללא זכר.

הכתמים שהופיעו על הפנים לא הולכים להישאר שם לתמיד – חלקם ניתנים להעלמה, אחרים אפשר לטשטש – מקבלים החלטה ושמים סוף לאקנה, אחת ולתמיד.

טיפול בשימוש פילינג יהלום \ פוטורפיה \ תדר גבוה \ מזוטרפיה – בהתאמה אישית לפי סוג עורך
ובהמלצת המטפלת.

  • איבחון קליני מעמיק לאיתור מקור הבעיה
  • התאמה אישית של תכנית טיפול
  • תכשירים מהמתקדמים בעולם
  • שימוש בטכנולוגיה פורצת דרך


בנוסף, הטיפול יסייע בשמירה על תפקוד העור ותורגש והקלה מיידית ומתמשכת לסובלים מבעיות עור שונות.

מטרת האבחון הוא לאתר את המקור להיווצרות חיידק האקנה על מנת להתאים את סוג הטיפול האופטימלי
ולפתור את הבעיה מהשורש.
עידוד שיקום וחידוש תאי העור, עידוד השלת תאים מתים, דיכוי היווצרותם של חלבוני המלנין תוך שימוש במרכיבים חדשניים ובטוחים לשימוש. לאחר הטיפול יוענק לעורך גוון חיוני ובריא.

מתבצע תהליך של קילוף שכבות העור העליונות תוך שימוש במרכיבים התורמים לחידוש והצערת העור ומסייעים גם לחזק את גמישות העור ולעודד יצירת חומצה היאלורונית ובכך לשפר את לחות העור ולהגביר את קצב תחלופת התאים בעור ולטשטש כתמים וקמטים בעור.

בנוסף לטיפול, תקבלי תכשירים עוצמתיים להפחתת היווצרותם של כתמי עור מגורמים שונים, המותאמים אישית לעורך ולשגרת הטיפוח שלך המכילים בין היתר תכונות אנטי דלקתיות ואנטי אוקסידנטיות, חומצה הילארונית טבעית המסייעת להעצמת מראה העור, לגמישותו ועד להשגת מראה בוהק וצעיר ללא תופעות לוואי ומבלי לפגוע בעור.

תקבלי הדרכת תזונה לעור זוהר ובריא מה כדאי לאכול כדי למנוע פצעים, ירקות הבריאים לעור ומזון שכדאי להימנע כדי להיראות טוב יותר ולשמור על העור לטווח הארוך.

החדרת ריכוזים שונים של חומרים וחומצות צמחיות הידועים בתכונות ההבהרה שלהם. חלקם משפיעים על דיכוי ייצור עודף של מלנין, אחרים, כמו רטינול וחומצות אלפא הידרוקסיות, מסייעים ליצירת מעין קילוף עדין של העור.

הטיפול כולל ניקוי יסודי של העור. יעניק לך תחושת נינוחות, וישמור על איזון הלחות בעור.
הטיפול מסייע בהסרת עודפי תאים מתים, צלקות וכתמים ומאפשר חדירה טובה יותר של חומרים פעילים אל תוך העור.
בנוסף, הטיפול מסייע במניעת היווצרות פגמי עור ופצעונים, מהדק נקבוביות, ומעניק לעור מראה בריא ומלא חיוניות.

לאחר הטיפול תקבלי תכשירי טיפוח מותאמים אישית, באיכות גבוהה שנבחרו עבורך בקפידה.

שימוש בחומצות שומן השומרות על תאי העור וברכיבים טבעיים נוספים כגון נוגדי חמצון ותמציות צמחים לניקוי, להגברת הלחות ולהרגעה מתמשכת של העור.

האטת קצב הזדקנות העור על ידי פילינג אנטי אייג'ינג שעוזר לשמור על העור מפני הזדקנות, גורם להשלת תאים מתים, חידוש תאי העור והחדרת לחויות וטיפול ע"י מיכשור שישמור על האלבטיות של העור ועל סיבי קולגן ואלסטין.
בנוסף, תקבלי ליווי צמוד וכלים לשגרת הטיפוח שלך המותאמים אישית לפי צרכי עורך.

חוות דעת מנשים שטופלו אצל אור אהרוני.

עשי את הצעד הראשון לקראת השינוי הגדול בחייך!

מתחייבת לתת לך כלים הרבה מעבר לטיפול קוסמטי.